Polowanie Dian 2022

11 grudnia 2022 r. było nam bardzo miło zorganizować polowanie i gościć w naszym Kole Diany. Diany? A kto to te Diany, ktoś zapyta? Diany to określenie polujących kobiet. Ktoś może pomyśleć, że tylko mężczyźni polują. Nie, to nie prawda. Polują także panie i to z dużymi sukcesami. Określenie Diana pochodzi od imienia rzymskiej bogini łowów, przyrody, płodności i światła Księżyca. Diana utożsamiana jest także z grecką Artemidą.

Polowanie rozpoczęło się rankiem odprawą przy wtórowaniu sygnalistów. Pogoda dopisała. Św. Hubert darzył także zwierzyną. Po polowaniu oddano cześć upolowanej zwierzynie oraz uhonorowano króla polowania….wróć… Królową polowania :) Pękamy z dumy, bo Królową polowania została nasza Koleżanka Ola.

Kto był ten wie, że polowanie można zaliczyć do bardzo udanych. Panie miały okazje zapoznać się z pięknymi lasami, na których terenie znajduje się nasze Koło. Spodziewamy się że to nie ostatnie Polowanie Dian w Kole Łowieckim nr 57 Wrona. Wszystkim Dianom życzymy połamania i Darz Bór

Fot: Michał Wojtas

Polecamy

Kalendarz Wydarzeń

Brak wydarzeń

Nowi użytkownicy

  • TomWronek
  • MJ
  • Oktawianpew36
  • lutomski
  • tomciohomcio

Aktualnie online

Odwiedza nas 1322 gości oraz 0 użytkowników.

Losowa fotka

_DSC0042.jpg

Statystyki

Użytkowników:
20
Artykułów:
92
Zakładek:
4
Odsłon artykułów:
756652