Walne zgromadzenie Koła 2023

Walne Zgromadzenie Koła Łowieckiego nr 57 „Wrona” we Wronach odbyło się 17 czerwca 2023 r. Walne Zgromadzenie to jeden z (oprócz zarządu koła i komisji rewizyjnej), organów każdego koła łowieckiego. Walne zgromadzenie tworzą członkowie koła i jest ono najwyższą władzą koła. Walne zgromadzenie ma wiele kompetencji. Najważniejsze decyzje w kole podejmuje się na walnym zgromadzeniu. Niektóre z tych decyzji to np.: określenie nazwy i adresu koła, powoływanie i odwoływanie członków zarządu, a także uchwalanie budżetu koła.

Tak też się stało 17 czerwca we Wronkach. Na Walnym Zgromadzeniu na godzinę 9:00 zjawili się członkowie Koła, aby obradować. Spotkanie było bardzo uroczyste i wszyscy byli odświętnie ubrani w mundury łowieckie. Odbyły się wybory członków nowego Zarządu Koła, a także podziękowano myśliwym za wkład w dotychczasową działalność Koła. Uchwalono budżet Koła.

Walne Zgromadzenie nie jest jednak tylko formalnym spotkaniem, jest to także okazja do spotkania się koleżanek i kolegów po flincie, którzy w kuluarach rozmawiają o swoim życiu, o sukcesach i porażkach. Jest trochę śmiechu, trochę rozmów o łowach, jak to wśród ludzi których łączy ta sama pasja. Ta sama miłość do przyrody i lasu.

Polecamy

Kalendarz Wydarzeń

Brak wydarzeń

Nowi użytkownicy

  • TomWronek
  • MJ
  • Oktawianpew36
  • lutomski
  • tomciohomcio

Aktualnie online

Odwiedza nas 1321 gości oraz 0 użytkowników.

Losowa fotka

DSC_0288.jpg

Statystyki

Użytkowników:
20
Artykułów:
92
Zakładek:
4
Odsłon artykułów:
756649